EKIPA

Elisabeth Moss (Sophie) 
Najbardziej znana z roli Peggy Olson w serialu „Mad Men”. Wcześniej zagrała córkę prezydenta USA w serialu „Prezydencki poker”. Jako nastolatka wystąpiła filmach „Tysiąc akrów” i w nominowanej do Oscara „Przerwanej lekcji muzyki”. Ostatnio można ją było oglądać w kinach w komediach „Czy słyszeliście o Morganach?” i „Idol z piekła rodem” oraz w dramacie „W drodze” (według prozy Jacka Kerouaca), a także w serialu „Top of the Lake” w reżyserii Jane Campion.

Mark Duplass (Ethan) 
Wspólnie z bratem Jayem (The Duplass Brothers) napisał, wyreżyserował i wyprodukował film „The Puffy Chair”, który w 2005 roku stał się przebojem festiwalu Sundance. Ich kolejne filmy – „Baghead”, „Cyrus”, „Siostra twojej siostry” i „Na własne ryzyko” trafiły do szerszej dystrybucji. Na początku 2015 r. w HBO będzie miał premierę serial „Togetherness”, którego reżyserami, scenarzystami i producentami są bracia Duplass.

Ted Danson (terapeuta) 
Najbardziej znany z serialu „Zdrówko”, który był emitowany przez 11 lat (1982–1993). Za rolę Sama Malone był dziewięciokrotnie nominowany do nagrody Emmy, a statuetkę zdobył dwa razy, w 1990 i 1993 roku. Za tę samą rolę dwukrotnie nagrodzono go Złotym Globem (1989 i 1990). Zagrał w kilku popularnych komediach: „Trzech mężczyzn i mała dama”, „Made in America” i „Potyczki z tatą”. W 1998 roku pojawił się w epizodzie w „Szeregowcu Ryanie” Stevena Spielberga. Od 2011 regularnie można go oglądać w serialu „Zagadki kryminalne Las Vegas”.

Charlie McDowell (reżyseria)
Ten rok jest dla niego przełomowy: wyreżyserował swój pierwszy film pełnometrażowy i wydał pierwszą książkę „Dear Girls Above Me”, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem krytyków. Jest jednym z najmłodszych absolwentów wydziału reżyserskiego The American Film Institute, gdzie wyróżniono go nagrodą Bridgesa/Larsona za znakomitą współpracę z aktorami. Autor wielu filmów krótkometrażowych, które zdobywały wyróżnienia na festiwalach filmowych w USA.